[02636656293] فروشگاه باز است ، اگر سوالی دارید تماس بگیرید

کسب درآمد در ایران نیاز

اکنون که بیش تر از دو سال از خدمت رسانی ما به شما هموطنان محترم میگذرد بر اساس مشاهدات کادر فروش و ارتباط مستقیم با مشتریان فروشگاه اینترنتی ایران نیاز در مورد چگونگی آشنایی مشتریان با این فروشگاه اینترنتی دریافتیم که درصد چشمگیری از مشتریان ما از طریق معرفی افراد دیگری که پیش تر افتخار خدمت رسانی به آن ها را داشته ایم صورت گرفته است. طی نظرسنجی و نتایج به دست آمده ما بر آن شدیم که با اجرای طرح کسب درآمد از کلیه مشتریانی که معرف ما می‌شوند قدر دانی نماییم و میزان مشخصی از مبالغ حاصل از فروش را بدون قید و شرط به عنوان پاداش معرفی ایران نیاز به ایشان هدیه کنیم.

نحوه ثبت نام و مشارکت در فروش ایران نیاز

مشتریان فروشگاه اینترنتی ایران نیاز جهت ثبت سفارش تحت هر شرایطی باید در سایت ثبت نام نمایند پس از ثبت نام در ایران نیاز جهت راحتی کار و صرفه جویی در زمان شما یک کد همکاری به هر شخص تخصیص داده می‌شود که در پایان مرحله ثبت نام قابل مشاهده می‌باشد و به صورت خودکار پیامکی حاوی کد همکاری و اطلاعات ثبت نام برای شما ارسال می‌شود.

توجه: شما به هر طریقی که با فروشگاه اینترنتی ایران نیاز آشنا شده اید می‌توانید در سایت ثبت نام کرده و در این پویش شرکت نمایید. بدین معنی که اگر شما توسط شخص دیگری با ایران نیاز آشنا شده اید و این شخص بابت معرفی شما پاداش دریافت نموده است شما و کسانی که توسط شما در آینده با این فروشگاه همکاری میکنند نیز می‌توانند در این پویش فعالیت کنند و پاداش دریافت نمایند.

نحوه دریافت پاداش و همکاری در ایران نیاز

همان طور که در ابتدا اشاره شد شما می‌توانید برای همکاری و دریافت پاداش با معرفی فروشگاه اینترنتی ایران نیاز به افراد دیگر درصد مشخصی از مبلغ کل خرید افراد معرفی شده را تا مدت 30 ماه فقط به صرف معرفی اولیه دریافت کنید.

از زمان ثبت نام مشتری جدید توسط کد همکاری که  شما در اختیار ایشان قرار داده اید و او با آن کد در سایت ثبت نام شده است به مدت 30 ماه بابت هر سفارش ثبت شده توسط او مبلغی  پاداش همکاری دریافت می‌نمایید.

نحوه محاسبه و دریافت پاداش

میزان خرید انجام شده (ثبت سفارش، تحویل کالا، پرداخت مبلغ) افرادی که با کد همکاری شما ثبت نام نموده اند انتهای هرماه جمع بندی می‌شود و 2% از مبلغ کل خرید انجام شده به شما به عنوان پاداش تعلق می‌گیرد. پاداش محاسبه شده به کیف پول ایران نیاز شما انتقال داده می‌شود و شما میتوانید مبلغ شارژ شده کیف پول خود را از فروشگاه ایران نیاز خرید نمایید یا در صورت تمایل می‌توانید مبلغ محاسبه شده را در یکم تا چهارم هر ماه به وسیله ارتباط با واحد مالی حساب شخصی خود واریز نمایید.

توجه: به ازای هر فاکتور ثبت شده توسط مشتریان معرفی شده از طریق شما، به شما پاداش تعلق می‌گیرد.

توجه: هیچ محدودیتی برای تعداد مشتریانی که از کد همکاری شما به عنوان معرف استفاده می‌کنند وجود ندارد و شما می‌توانید بابت هر تعداد مشتری که معرفی نموده اید و اقدام به خرید نموده اند پاداش دریافت نمایید.

دسترسی به پنل همکاری در فروش ایران نیاز

شما به محض ورود به ایران نیاز به این پنل دسترسی دارید فقط کافیست بر روی اسم خود کلیک کرده وبه بخش حساب کاربری خود رفته و بر روی گزینه مشارکت در فروش بروید تابتوانید اطلاعاتی مانند: تعداد فاکتورهای ثبت شده توسط کد همکاری خود، مبلغ آن و میزان پاداش خود را مشاهده کنید.

توجه: در این سیستم پاداش شما شامل مبلغ خرید افرادی که به صورت مستقیم معرفی نموده اید می‌شود. به عنوان مثال وقتی شما فروشگاه ما را به شخصی معرفی می‌کنید و بابت خرید آن شخص پاداش دریافت می‌کنید اگر آن شخص هم معرف ما به افراد دیگری باشد برای شما بابت خرید این افراد پاداش در نظر گرفته نمی‌شود.

 لازم به تاکید است که تنها خرید اشخاصی برای شما در نظر گرفته می‌شود که به وسیله کد همکاری شما ثبت نام کرده اند.